31 Zondag na Kerst/oudjaar, wit.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Anne-Merel Meijer.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: Jes.61:10-Jes.62:3; Gal.3:23-Gal.4:7; Luc.2: 33-40.
Collecte: Zusterkerk v.d. VPKB te Ruanda.
Kindernevendienst: / (kerstvakantie)
7 1e zondag na Epifanie, groen.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Philipp Bratfisch.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Jes.60:1-6; Ef.3:1-12; Matt.2:1-12.
Collecte: Gebouwen (kerk en pastorie).
Kindernevendienst: Vera Bijma
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
14 2e zondag na Epifanie, groen.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: Jes.62:1-5; Rom.4:19-25; Joh.2:1-11.
Collecte: Kerkdistrict Kirinda te Ruanda (partnerschap).
Kindernevendienst: Ida van Dessel.
21 3e zondag na Epifanie, groen.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: 1Sam.3:1-10; 1Kor.6:11b-14; Marc.1:14-20.
Collecte: Vluchtelingenhuis Wilsele.
Kindernevendienst: Michiel Ruiter.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
28 4e zondag na Epifanie (Septuagesima), groen.
Voorganger: Helen Blow.
Ouderling: Gerke Visser.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Deut.18:15-20; 1Kor.8:1b-13; Marc.1:21-28.
Collecte: Gebouwen (kerk en pastorie)
Kindernevendienst: Jantine Spilt.
4 5e zondag na Epifanie (Sexagesima)
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Philipp Bratfisch.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: 2Kon.4:18-21&32-37; 1Kor.9:16-23; Marc.1:29-39.
Collecte: Protestantse Solidariteit (NGO).
Kindernevendienst: Vera Bijma.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
11 6e zondag na Epifanie (Quinquagesima), groen.
Voorganger: Ernst Veen.
Ouderling: Anne-Merel Meijer.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: 2Kon.5:1-3&9-15b; 1Kor.9:24-27; Marc.1:40-45.
Collecte: Gebouwen (kerk en pastorie).
Kindernevendienst: Ida van Dessel.
18 1e zondag van de Veertigdagentijd (Invocabit), paars.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Gen.9:8-17; 1Petr.3:18-22; Marc.1:12-15.
Collecte: Zusterkerk v.d. VPKB te Ruanda.
Kindernevendienst: Michiel Ruiter.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
25 2e zondag van de Veertigdagentijd (Reminiscere), paars.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Gerke Visser.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: 1Kon.19:9-18; 2Peztr.1:16-21; Marc.9:2-10.
Collecte: Gebouwen (kerk en pastorie). Kindernevendienst: Jantine Spilt.
3 3e zondag van de Veertigdagentijd (Oculi), paars.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Philipp Bratfisch.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: Ex.20:1-17; Rom.7:14-25; Joh.2:13-22.
Collecte: Diaconaat.
Kindernevendienst: Vera Bijma
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
10 4e zondag van de Veertigdagentijd (Laetare), paars.
Voorganger: Rina de Bruin.
Ouderling: Anne-Merel Meijer
Organist: Chris Klein.
Teksten: Joz.4:19-5:1&10-12; Ef.2:4-10; Joh.6:4-15.
Collecte: Protestantse Solidariteit (NGO). Kindernevendienst: Ida van Dessel.
17 5e zondag van de Veertigdagentijd (Judica), rood.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: Jer.31:31-34; Hebr.5:1-10; Joh.12:20-33.
Collecte: Zusterkerk v.d. VPKB te Ruanda.
Kindernevendienst: Michiel Ruiter.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
24 6e zondag van de Veertigdagentijd (Palmzondag), paars.
Voorganger: Helen Blow.
Ouderling: Gerke Visser.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: Jes.50: 4-7; Filipp.2:5-11; Marc.11:1-11.
Collecte: Diaconaat.
Kindernevendienst: Jantine Spilt.
31 Pasen, wit.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Philipp Bratfisch.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Jes.25:6-9; Kol.3:1-4; Joh.20:1-18.
Collecte: Annai Erica.
Kindernevendienst: Vera Bijma.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
7 2e zondag van Pasen (Quasi Modo Geniti), wit.
Voorganger: Steven Fuite.
Ouderling: Anne-Merel Meijer.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: Jes.26:1-13; Joh.1:5-6; Joh.20:24-31.
Collecte: tbv. PROFEST (vroeger AKV: feest vd VPKB)
Kindernevendienst: / (wegens vakantie)
14 3e zondag van Pasen (Misericordia Domini), wit.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Joop van der Horst.
Teksten: Micha 4:1-5; 1Joh.1:1-7; Joh.21:15-24.
Collecte: Diaconaat.
Kindernevendienst: Michiel Ruiter.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
21 4e zondag van Pasen (Jubilate), wit.
Voorganger: Marc Schippers.
Ouderling: Gerke Visser.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Ezech.34:1-10; 1Joh.3:1-8; Joh.10:11-16.
Collecte: Kerkdistrict Kirinda (partnerschap)
Kindernevendienst: Jantine Spilt.
28 5e zondag van Pasen (Cantate), wit.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Philipp Bratfisch.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: Deut.4:32-40; 1Joh.3:18-24; Joh.15: 1-8.
Collecte: Gebouwen (kerk en pastorie).
Kindernevendienst: Vera Bijma.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
5 6e zondag van Pasen (Rogate), wit.
Voorganger: Ernst Veen.
Ouderling: Anne-Merel Meijer.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Jes.45:15-29; 1Joh.4:7-21; Joh.15:9-17.
Collecte: Protestantse Solidariteit (NGO)
Kindernevendienst: Ida van Dessel.
12 7e zondag van Pasen (Exaudi), wit.
Voorganger: Luc Nijs.
Ouderling: Marjan Blok.
Organist: Chris Klein.
Teksten: Ezech.19:1-11; 1Joh.5:9-15; Joh.17: 14-26.
Collecte: Ruanda (zusterkerk VPKB)
Kindernevendienst: Michiel Ruiter.
Jongerendienst: Wolf Jacobs en Ida van Dessel.
19 Pinksteren, rood.
Voorganger: Mieke Felix.
Ouderling: Gerke Visser.
Organist: Henk Corporaal.
Teksten: Gen.11:1-9; Hand.2:1-24; Joh.14:8-17.
Collecte: Protestants Theologische Faculteit Brussel.
Kindernevendienst: Jantine Spilt.
Mariakapel
Matadilaan 6
3001 Heverlee
Zondags, 10:00 uur
Ernst Veen